Aktualności | Wakacyjna LABA

Wakacyjna LABA

Wakacyjna LABA

Opublikowane: 13.06.2024 / Sekcja: Miasto 

Zbliżają się wakacje, czas pomyśleć o wypoczynku i dobrym spędzeniu tego wyjątkowego czasu. Dla młodych gliwiczan przygotowano wiele atrakcji. Do udziału w zajęciach zaprasza m.in. Centrum Kultury Victoria. 

Z zajęć „Wakacyjna LABA” organizowanych przez CKV mogą skorzystać uczniowie klas 1–4 szkół podstawowych. Przygotowano liczne spotkania i warsztaty, m.in. teatralne, filmowe, kreatywne, sportowe i taneczne. Będą odbywać się w siedzibie przy ul. Barlickiego 3 w pierwszy, drugi i ostatni tydzień wakacji w blokach trzy- lub dwudniowych, w godzinach od 8.00 do 17.00. Udział w nich jest odpłatny – koszt to 150 lub 200 zł.   

W pierwszym i drugim tygodniu wakacji podobne zajęcia będą odbywać się również w CSK „Łabędź” przy ul. Partyzantów 25 w Łabędach. Do wyboru są zajęcia teatralne, planszówki, zajęcia taneczne, fotograficzne, plastyczne i kreatywne. Zajęcia kosztują od 50 do 70 zł. 
Więcej informacji na temat „Wakacyjnej LABY” oraz formularze zapisów można znaleźć na stronie internetowej  na www.ckvictoria.pl. (mf)
 

baner2