Aktualności | „Mean Girls” w Gliwicach – pierwszy raz na polskiej scenie!

Baner

Mat. graf. organizatora

„Mean Girls” w Gliwicach – pierwszy raz na polskiej scenie!

Opublikowane: 10.06.2025 / Sekcja: Dzieje się  Kultura 

Ostra jak brzytwa satyra, szkolna hierarchia, a do tego… brawurowe choreografie i świetna muzyka – już w najbliższą sobotę na gliwicką scenę zawitają kultowe „Mean Girls”! 14 czerwca w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” odbędzie się polska prapremiera broadwayowskiego hitu, który pokochały miliony fanów na całym świecie. Tym razem w formie musicalu.

Spektakl – oparty na filmie o tym samym tytule – zostanie po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany w pełnej wersji musicalowej. Nie zabraknie ostrych tekstów, wielobarwnych kostiumów i spektakularnych numerów muzycznych. Wszystko to w reżyserii Ewy i Stanisława Witomskich oraz w wykonaniu słuchaczy Studia Aktorskiego Teatru Muzycznego Wit-Wit.

To wydarzenie to nie tylko pokaz aktorskich i wokalnych talentów młodych wykonawców, ale również manifest ich energii, pasji i kreatywności – zapowiadają organizatorzy.

Prapremiera musicalu rozpocznie się w sobotę, 14 czerwca, o godzinie 19.00. Dzień później, 15 czerwca, zaplanowano dwa dodatkowe spektakle – pierwszy o godzinie 15.00, drugi o 18.00. Wszystkie przedstawienia będzie można zobaczyć na scenie Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ulicy Pszczyńskiej 85 w Gliwicach.

Zapraszamy wszystkich fanów musicali i dobrego humoru!

Bilety dostępne są na stronie bilety.witwit.pl, a więcej informacji znajdziecie w aplikacji [GAMA]. (bb)